Я вже писав тут , що довелося мені один зі своїх ресурсів спішно переводити на виділений сервер з шаред хостингу. Переніс, ніби все працює. Ресурс - форум, після перенесення перевірив чи працює реєстрація. Перевіряв на gmail і yandex пошту, все прийшло нормально, я і заспокоївся.

Добре що є на форумі користувачі, яким небайдужі облікові записи. Один з них спробував скинути пароль, а пошта у нього на rambler . Листи не приходять. Написав мені листа. Я перевірив, і дійсно листи приходять не на всі поштові сервіси. З того, що перевірив, листи не приходили на rambler, mail.ru, bigmir . Більше не перевіряв, стало зрозуміло, що пошта на моєму сервері працює не так як потрібно.

Потрібно сказати, що після довгих пошуків, проб і помилок, я на чистий сервер ставлю в'язку панелей управління - Ajenty + Vesta і якщо потрібно Webmin . Дозволяю в фаєрволла Vesta порти для доступу інших панелей і користуюся. Так само по дефолту з Vesta встановлюється поштова служба Exim4. І при установці сервера вказував hostname . Особливо не морочився і писав щось типу server2.name .

Виявляється при використанні на сервері поштових служб на hostname необхідно звертати увагу. Тому що йшли з форуму листи, а в заголовку - admin@server2.name , тобто неіснуючий домен. У частині поштових службах фільтр налаштований так, що якщо домен в заголовку ні резолвiться, то такий лист взагалі не приймається і не доходить до одержувача. Вважається, що якщо текстова запис співвідноситься не з яким ip , то це поштовий спам.

Тому для налаштування коректної роботи поштової служби на сервері в hostname необхоімо вносити запис, який буде співвідноситися з ip і відповідати DNS - записів. У моєму випадку, я змінив hostname на назву домена і все запрацювало.

Знову ж таки, я зміг змінити hostname в панелі управління сервера. Можна зробити те ж змінивши ім'я в файлах:

/etc/hostname

/etc/hosts

От dmitry

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *